Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 17, 2022 13:35 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy profesjonalne usługi agrarne tudzież administrujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie przetwarzane roboty oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, przewoźników oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to czynienie usług w zakresie przewozu osób lub rzeczy wehikułami, które są zarejestrowane na okręgu Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi albo rzeczy na terytorium innego kraju bądź importowanie zza granicy do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.