Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Tłumacz języka holenderskiego OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 28, 2022 21:55 - Dam pracę - Szczecin
20.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Agrypa Group poszukuje tłumacza języka holenderskiego kompetentnego w zakresie tłumaczenia zwykłego i/lub tłumaczenia specjalistycznego i/lub tłumaczenia przysięgłego (tłumaczenie pisemne i ustne). Preferowane są osoby z wykształceniem filologicznym, osoby posługujące się tym językiem jako językiem ojczystym oraz osoby z praktycznym doświadczeniem językowym (pobyty za granicą), osoby posiadające udokumentowane doświadczenie w translacji, również absolwenci studiów lingwistycznych z elementami translacji.
• Cenimy sobie dobrą atmosferę współpracy oraz profesjonalizm tłumaczeń.
• Nasze zasady współpracy są przejrzyste i uczciwe.
• Informujemy, że w ramach naszych wewnętrznych procedur możemy poprosić tłumacza o wykonanie próbnego tłumaczenia tekstu w zakresie danego języka. Po weryfikacji jakości przekładu tłumacz zostanie poinformowany o jakości wykonanej translacji
• Podstawą rozpoczęcia współpracy pomiędzy Agrypa Group a tłumaczem jest podpisanie umowy o współpracy, w której zawarte są zasady realizacji usług przez tłumacza i jego uprawnienia w ramach umowy o współpracy, która precyzuje również zobowiązania Agrypa Group.

Tłumaczy zainteresowanych współpracą (praca zdalna) prosimy o przesłanie nam swojego CV w języku polskim oraz skanów dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie/umiejętności w zakresie tłumaczeń na email: tlumacze@agrypa-group.eu. W swoim CV prosimy zawrzeć poniższą informację. Stawki negocjowane są indywidualnie z tłumaczami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych mojej firmy/moich danych osobowych w związku z realizacją procesu rekrutacji przez Agrypa Group Tłumaczenie techniczne i przysięgłe Pl. Hołdu Pruskiego 8/403, 70-550, NIP: 853-12-53-057, REGON: 812-559-397 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.