Test osobowości - PERSO.IN

May 27, 2022 02:03 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN pozwala odkryć różnice indywidualne. Uzupełnienie kwestionariusza umożliwia wygenerowanie charakterystyki osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport wskazujący cechy osobowości, predyspozycje i instrukcje jak najefektywniej wykorzystać je w funkcjonowaniu osobistym i zawodowym. Kariera zawodowa daje o wiele większą satysfakcję, kiedy jest dostosowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Znajomość osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonywać lepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które składa się ze 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach nastawienia w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenie, stosunku do zobowiązań, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Pełny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz się sprawdzić oraz możliwymi ryzykami. Ponadto można zapoznać 10 stylów zachowań i reakcji opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację jak z tobą nawiązywać kontakt, w jaki sposób cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty w formie 1 strony A4 nazywane OnePager. Dedykowane są dla zespołów i klientów indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania lubi, co uznaje za ważne, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie skonstruowane jest na podstawie szeroko stosowanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.