Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Anglia - Praca dla Opiekuna/ki Osób Starszych OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 7, 2022 14:38 - Dam pracę - Grudziądz
0.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Opiekun/ka osób starszych w Niemczech
Opis oferty:
• Miejscowość – okolice Mettmann;
• Oferta wyjazdu – od 10.03.2020
Podopieczna Elisabeth ma 91 lat. Mieszka w domu jednorodzinnym. Porusza się przy rollatorze. Śpi w specjalnie regulowanym fotelu, z którego sama wstaje. Podopieczna myje się sama, woła gdy potrzebuje pomocy. Wstaje o 6:00, kładzie się spać około 21:00. Przychodzi pomoc ambulatoryjna.
Do dyspozycji Opiekunki piętro domu oraz Internet.
Obowiązki Opiekunki:
• pomoc Podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych;
• przygotowywanie posiłków;
• drobne prace domowe;
• robienie zakupów;
• dotrzymywanie towarzystwa.
Zapewniamy:
• atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
• jedną czytelną umowę;
• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
• kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
• pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
• dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
• sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.
Wymagania:
• podstawowa znajomość języka niemieckiego – lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów;
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);

Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 572-308-721
Adres naszego biura: ul.Chełmińska 57, Grudziądz
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-17:00.

Promedica24
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu