Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  MONTER RUSZTOWAŃ - z doświadczeniem lub bez OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 8, 2022 20:44 - Dam pracę - Szczecin
do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia
Jesteś doświadczonym monterem rusztowań?

Albo może chcesz zdobyć nowy zawód? – Oferujemy szkolenia dla osób zainteresowanych!

Bailey Flexwork poszukuję osób chętnych do pracy na stanowisko MONTER RUSZTOWAŃ / POMOCNIK MONTERA

Lokalizacja: Szczecin – Police

Zakres obowiązków:

· montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

Wymagania:

• udokumentowane doświadczenie w zawodzie montera rusztowań lub chęć do przyuczenia

• znajomość systemu typu: layher

• rzetelność i zaangażowania

Co możemy Ci zaproponować:

• atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia

• wsparcie koordynatora i działu legalizacji

• duża ilość godzin (50-60h/tydzień)

• tygodniowe zaliczki

• pracę na profesjonalnym sprzęcie

• długoterminowe projekty

• legalne zatrudnienie wraz z ubezpieczeniem

• możliwość rozwoju oraz awansu wiążącego się z podwyżką

• pracę dla renomowanych firm z branży stoczniowej oraz rafineryjnej

Wyślij do nas swoje CV a.ilchenko@baileyindustries.pl albo dzwoń pod numer +48 514 062 234
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu