Specjalista ds. kadr i płac

Opis

Poszukujemy osób chętnych z województwa śląskiego do przystąpienia do Projektu ze środków PFRON "Aktywny Start". Projekt ma na celu podniesienie zdolności do zatrudnienia, wprowadzenie na rynek pracy oraz wsparcie w utrzymaniu zatrudnienia grupy osób z niepełnosprawnościami w wieku aktywności zawodowe.
Pomagamy Osobom z Niepełnosprawnościami w znalezieniu pracy oraz aktywizacji ich na rynku pracy.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasto pracy: Katowice
Zadania:
• Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej z uwzględnieniem aktualnych przepisów,
• Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,
• Przygotowywanie miesięcznych deklaracji, oraz list płac,
• Prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń,
• Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS, US, PFRON, GUS,
• Archiwizacja dokumentacji płacowej,
• Współpraca z Księgowością oraz działem HR.
Wymagania:
• Znajomość programu Microsoft Word,
• Dobra znajomość programu Microsoft Excel,
• Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,
• Terminowość i dokładność w wykonywanej pracy,
• Wykształcenie kierunkowe,
• Znajomość przepisów prawa pracy oraz ZUS.

Oferujemy:
• pracę w dobrych warunkach
• pracę w zgranym zespole
• umowę zlecenia
• atrakcyjne wynagrodzenie + system premii
• wsparcie w organizacji zakwaterowania
• przyjazne środowisko pracy
• narzędzia pracy
• możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji

DBAMY, BY NASZE PROCESY REKRUTACJI BYŁY DOSTĘPNE!
Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy.
Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

#AKTYWUJPRACĘ

WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI I ZNAJDZ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA!

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, ale chciałbyś/ chciałabyś poznać więcej szczegółów:

ZADZWOŃ: 506 941 913 LUB WYŚLIJ SMS o treści: AKTYWIZACJA

Dziękujemy za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z nasza ofertą!
Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim cv, które zostaną do nas wysłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na feedback na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wszystkimi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.
Projekt Postaw na Pracę II jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Magdalena Danaj

December 18, 2022 20:42
Telefon kontaktowy: 506941913
Przy kontakcie zaznacz, że pozyskałeś go ze strony wgrudziadzu.com
Możesz też wysłać tradycyjną wiadomość e-mail:

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Rozwiń ciąg dalszy

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przetwarzane na podstawie powyższej zgody mogą być wykorzystywane w celu:
1) świadczenia usług drogą elektroniczną (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO),
2) w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
3) w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:
1) podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;
2) partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą ofertę;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu obowiązywania umowy zawartej Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:
1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;
3) marketingowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Przysługuje Ci prawo:
1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości zawarcia umowy sprzedaży, brakiem możliwości realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Ogłoszenie archiwalne

Ta oferta jest już nieaktualna a możliwość kontaktu z autorem ogłoszenia jest niedostępna.

Jesteś autorem tego ogłoszenia?

Promuj ogłoszenie Edytuj