Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Operator Koparki OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 27, 2018 09:16 - Dam pracę - Grudziądz
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kim jesteśmy?
Firmą świadczącą usługi głównie w zakresie mikrotuneli. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Operator Koparki
Jakie zadania na Ciebie czekają?
⦁ Wykopy przy przewiertach, przeciskach, drążeniu mikrotuneli – drogi, tory, gmachy
Czego oczekujemy od Ciebie?
⦁ Doświadczenia na ww. stanowisku
⦁ Dyspozycyjności i chęci do pracy – praca w delegacji
Co My Ci damy?
⦁ Stawka godzinowa do uzgodnienia z Kierownikiem
⦁ Premia uznaniowa + 30,00 zł netto diety
⦁ Dodatki za pracę w nocy i w nadgodzinach
⦁ Umowę o pracę
⦁ Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę
⦁ Przejazdy w miejscu wykonywania pracy
⦁ Wynagrodzenie zawsze na czas do 10 tego każdego miesiąca
Kontakt:
Prosimy o przesłanie aplikacji na e-mail: justyna.kulpa2pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Justyną 798 056 274

Numer wpisu do rejestru 13471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu